TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Levoča » Levoča » Objekty » Historický objekt »

Meštiansky dom na hlavnom námestí v Levoči

Meštiansky dom na hlavnom námestí v Levoči

Popis nehnuteľnosti

Číslo ponuky: 7708 - Ponúkame NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM nachádzajúci sa UPROSTRED HISTORICKÉHO CENTRA - NA HLAVNOM NÁMESTÍ V LEVOČI. Objekt prevažne renesančného slohu je registrovanou národnou kultúrnou pamiatkou, doba vzniku sa odhaduje na obdobie po roku 1400. Mesto Levoča a jeho centrum patrí medzi lokality svetového dedičstva UNESCO. Vďaka svojej bohatej minulosti patrí medzi turistami najnavštevovanejšie slovenské mestá. Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 715 m2. Je súčasťou radovej zástavby, tvoriacej základnú líniu meštianskych domov v centre mesta. Poloha domu predurčuje objekt na POLYFUNKČNÉ VYUŽITIE. Na prízemí sa nachádzajú 2 obchodné priestory so vstupom z podbránia, s celým zázemím skladovacích a sociálnych priestorov. Súčasťou prízemia je aj štýlový kancelársky priestor, nádvorie s prechodom cez celý dvor a výstupom na zadnú ulicu a kotolne, ktorá zabezpečuje vykurovanie celého domu. Na 1.poschodí sa nachádza reštaurácia, salónik, kuchyňa, sociálne zázemie a krytá terasa. Súčasťou podlažia sú aj tri byty nachádzajúce sa v dvornom trakte, ktoré nie sú súčasťou predaja rovnako ako aj byt umiestnený v podkroví. Najstaršiu časť domu predstavuje PIVNICA z kameňa v zachovalom stave so studňou členená do niekoľkých miestností využiteľná nielen ako sklad. VÝHODOU MEŠTIANSKEHO DOMU je lokalita v vynikajúcou polohou na námestí a možnosť multifunkčného využitia pre reštauračné služby, obchodné priestory, administratívu, bývanie alebo služby. CENA DOHODOU.

Cena: cena dohodou

  cena dohodou/m2

Kategória: Historický objekt - Predaj

Lokalita: Levoča - Levoča
(Historický objekt - Levoča)

Úžitková plocha: 550 m2

Rozloha pozemku: 715 m2

Dátum aktualizácie: 14.3.2019

Identifikačné číslo: 7708

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

LAGUNA REALITY, s.r.o

Zimná 59 , Spišská Nová Ves
0907 Kliknite TU!

Maklér:

Ing. Martin Karchňák
+421 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk